Aplikacje na zamówienie – automatyczne generowanie ofert

Posted on Sierpień 15, 2014 in Aplikacje na zamówienie, Realizacje

Aplikacja na zamówienie – automatyczne generowanie ofert

Z posiadaniem sklepu internetowego związana jest konieczność umiejętnego promowania produktów i samego sklepu. Obok całej gamy środków dostępnych w Internecie, firmy często wykorzystują tradycyjną sieć mobilnych przedstawicieli handlowych. Wielu klientów polega na tradycyjnych sposobach kontaktowania się z dostawcą produktów lub usług – poprzez sieć mobilnych handlowców. Udział handlowca w procesie zachęcania klienta do zakupów w Internecie może być paradoksalnie znaczący. Mobilny przedstawiciel świetnie zna swoich klientów i jest w stanie dostarczyć im spersonalizowane oferty w sposób dokładnie taki, jakiego oczekują.

Usługa programistyczna – kreator ofert PDF

Takim sposobem może być oferta papierowa lub w postaci dokumentu elektronicznego. Model pracy, w którym mobilni przedstawiciele przygotowują takie oferty ręcznie lub półautomatycznie – można udoskonalić, oferując im narzędzie zintegrowane ze sklepem internetowym i systemem CRM. Mając takie narzędzie, rola sprzedawcy sprowadza się do wyboru zbioru produktów do oferty i wpisaniu warunków, takich jak cena i ilość. Pełna atrakcyjna wizualnie oferta, zawierająca zdjęcia, zostanie automatycznie wygenerowana przez inteligentne oprogramowanie – aplikacje na zamówienie – automatyczne generowanie ofert.

Generowanie ofert dla sklepu internetowego

Firma ITKS ma doswiadczenie w tworzeniu oprogramowania tego typu. Integrujemy sklepy internetowe, systemy CRM i inne systemy firmowe w celu dostarczenia naszym klientom wymiernych korzyści.

Aplikacje na zamówienie - automatyczne generowanie ofert

Aplikacja na zamówienie firmy ITKS – realizujemy wszystkie procesy biznesowe. Nasze specyfikacje są dobrze opisane – klient wie, czego się spodziewać.

Program na zlecenie – jednorazowa inwestycja z długofalowymi korzyściami

Czy warto zainwestować w tego typu narzędzia? Usługi dedykowane bywają co prawda obarczone pewnym kosztem, ale kalkulując – należy przede wszystkim mieć na uwadze długofalowe korzyści.  Skrócenie czasu przygotowania oferty dla klienta, jej wizualna atrakcyjność i przewidywalność, możliwość pobrania danych ze sklepu internetowego lub systemu CRM – już w krótkiej perspektywie mogą okazać się nie do przecenienia. Coraz więcej firm przekonuje się, że warto inwestować w dobrze dopasowane do potrzeb oprogramowanie dedykowane.  Zachęcamy do kontaktu.

Aplikacje na zamówienie – automatyczne generowanie ofert

Myśląc szerzej, warto rozważyć stosowanie narzędzi, które wprowadzą automatyzację lub istotne usprawnienia do biznesu.