Program do magazynu

Program do magazynu

Proponujemy elastyczne i dopasowane rozwiązanie do obsługi magazynu firmowego. Podejmij właściwą decyzję, żeby pełna informacja była zawsze dostępna i aktualna.

Program do magazynu

Podejmij właściwą decyzję

Produkty, dostawy, opakowania zbiorcze, kontrahenci, kody kreskowe, stany magazynowe, stany produktów uszkodzonych, reklamacje, komunikacja między pracownikami i komunikacja z innymi oddziałami firmy oraz magazynami i e-sklepami, innymi programami – to są wyzwania dla współczesnego programu magazynowego dla firmy.

Programy do obsługi magazynu firmy

Wybór takiego programu do magazynu dla nowego obiektu jest decyzją strategiczną, mającą wpływ na całą przyszłą efektywność.

Istniejąca na rynku oferta programów pudełkowych pozwala na obsłużenie wielu procesów magazynowych. Ale zawsze pozostają mniej lub bardziej istotne potrzeby magazynu, których żaden program pudełkowy nie będzie w stanie obsłużyć.

Proponujemy elastyczne i dopasowane rozwiązanie

Przedstawiamy BIM firmy ITKS - program idealny do magazynu. Elastyczny i dopasowany.

Przedstawiamy BIM firmy ITKS – program idealny do magazynu. Elastyczny i dopasowany.

Idealny program do magazynu dla firmy powinien być doskonale elastyczny, który posiada zbiór funkcjonalności standardowych, „pudełkowych”, a jednocześnie zostanie objęty stałą opieką i wsparciem, które zagwarantuje dostosowanie do niestandardowych potrzeb na każdym etapie życie firmy i jej przestrzeni magazynowej. Takie potrzeby łatwo sobie wyobrazić: może to być niestandardowy proces obsługi dostawy/wydania, określone niestandardowe kolumny na listach produktów, zdjęcia, czy też obieg informacji w firmie – centrum powiadomień podobne do tych jakie znamy z telefonów komórkowych.

Nasza firma szczególnie wyspecjalizowała się w tematyce programów magazynowych. Posiadamy w ofercie program magazynowy Bim, niezwykle elastyczny i zaadresowany do obsługi każdego magazynu. O unikalności programu świadczy połączenie unikalnych cech z antagonistycznych światów: z jednej strony świat programów pudełkowych, a z drugiej – kosztowne rozwiązania tworzone na indywidualne zamówienie, takich jak Aim.

Wdrażamy rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb. Każdy projekt rozpoczynamy od starannego przygotowania specyfikacji potrzeb, aby program do magazynu był idealnie dopasowany do procesów biznesowych zachodzących w konkretnym i rządzącym się swoim zestawem praw biznesie.

Nasze rozwiązania współpracują z czytnikami kodów kreskowych i z kolektorami kodów kreskowych, eksportują dane do Excela i formatu PDF, jeśli trzeba – wysyłają faksy i e-maile lub dostarczają ważne komunikaty wprost do centrum powiadomień, wzorowanym na rozwiązaniach z telefonów komórkowych.

Zapraszamy do współpracy. Aby zacząć – po prostu skontaktuj się z nami. Dowiedz się również – dlaczego warto nas wybrać.