Program do magazynu

Posted on Październik 13, 2014 in Aplikacja na zamówienie, Aplikacje dedykowane, Aplikacje na zamówienie, Gospodarka magazynowa - oprogramowanie, Oprogramowanie dedykowane, Program do stanów magazynowych, Program do zarządzania magazynem, Programowanie na zlecenie, Programy na zamówienie, Programy na zlecenie, Realizacje, Strona główna, Systemy dedykowane, Systemy na zamówienie, Tworzenie aplikacji internetowych, Tworzenie programów komputerowych, Tworzenie stron i aplikacji internetowych

Program do magazynu

AIM – Program do magazynu

Mnogość opcji, potęga możliwości, prostota obsługi – taki jest AIM, unikalne, nowoczesne i bardzo współczesne narzędzie wspierające pracę magazynu i po mistrzowsku współpracujące z programowalnymi kolektorami kodów kreskowych.

Istotną cechą AIM-a jest unikalna możliwość uchwycenia każdego egzemplarza produktu. Np. w przypadku telefonów komórkowych może być to każdy egzemplarz, identyfikowany unikalnym numerem IMEI. W przypadku elektroniki użytkowej – numer seryjny. W każdym przypadku – unikalny kod kreskowy egzemplarza sztuki.

Programy do obsługi magazynu

Istniejące liczne programy do obsługi magazynów nie oferują możliwości rejestrowania pojedynczych sztuk. Co więcej, producenci unikają podejmowania się tworzenia dodatków, któe taką cechę mogą obsłużyć. Dominuje obawa o wydajność i responsywność oprogramowania. AIM jest lekką i responsywną aplikacją na zamówienie. Skutecznie i niezawodnie obsługuje ruch towaru w magazynie – przyjęcia, wydania, zwroty.

Program do magazynu, Aplikacje na zamówienie

AIM jest nowej generacji lekkim i wydajnym systemem do obsługi magazynów.

 

Program do magazynu – AIM

Aplikacje na zamówienie nie są dla firm wdzięcznym tematem. Kojarzą się z nimi koszty, problemy etapu produkcji i wdrożenia, błędy okresu gwarancyjnego itp. AIM jest inny, wszelkie błędy zostały w nim już dawno rozpoznane i naprawione, jest to już dojrzały system magazynowy. Da się go wdrożyć i w krótkim czasie uruchomić do pracy. Świetnie współpracuje z urządzeniami i kolektorami magazynowymi. Potrafi skanować pojedyncze kody kreskowe jak również całe bloki.

Program do obsługi magazynu, kolektory

Produkty są zamawiane u dostawców. Już na tym etapie można je wprowadzić do systemu AIM. Lub zaimportować zamówienia z zewnętrznego systemu finansowo – księgowego.  W momencie dostawy ma miejsce pierwsza istotna operacja magazynowa – typowo jest to skanowanie kodów kreskowych wyspecjalizowanym kolektorem. Odpowiednio oprogramowany kolektor może wstrzyknąć dane wprost do bazy danych aplikacji na zamówienie AIM.

Aplikacja mobilna do obsługi magazynu

AIM posiada moduł współpracy z aplikacją mobilną. Mobilne ramię systemu AIM może być potężnym narzędziem marketingowym, pozwalając klientom na łatwe przeglądanie oferty i składanie zapytań oraz zamówień.

Oprogramowanie dedykowane do obsługi magazynów potrafi współpracować z kolektorami danych.

Oprogramowanie dedykowane do obsługi magazynów potrafi współpracować z kolektorami danych.