Programy na zamówienie – moduł dla branży finansowej

Posted on Maj 23, 2015 in Aplikacja na zamówienie, Aplikacje dedykowane, Aplikacje dla biznesu, Aplikacje mobilne, Aplikacje na zlecenie, Programy na zamówienie, Systemy dedykowane, Systemy na zamówienie, Tworzenie aplikacji B2B, Tworzenie programów komputerowych, Tworzenie systemów B2B

Gra giełdowa – prezentujemy program na zamówienie dla branży finansowej

Dla naszego klienta, wiodącej firmy działającej w branży finanse – inwestowanie, wykonaliśmy grę giełdową i zintegrowaliśmy ją z istniejącą aplikacją mobilną, również naszego autorstwa. Celem gry giełdowej jest motywowanie i edukowanie sieci mobilnych przedstawicieli handlowych z obszaru inwestowania i zarabiania na giełdzie.

Gra polega na zajmowaniu pozycji na indeksie WIG20 w sposób dostosowany do reguł biznesowej działalności podmiotu, jaką jest inwestowanie w fundusze. Stąd zajmowanie pozycji nie odbywa się na żywo w ciągu całego dnia, ale – w uproszczeniu – jeden raz dziennie z rozliczeniem po cenie zamknięcia.

Wirtualny inwestor ma do dyspozycji wirtualne 100.000 PLN. Kolejne otwarcia pozycji oraz ich zamykanie służy pomnażaniu kapitału wirtualnych inwestorów i przekłada się na ranking, który jest źródłem licznych emocji i uruchamia współzawodnictwo, chciałoby się powiedzieć: gaming.

Grę przygotowaliśmy w atrakcyjnej, ale jednak dość prostej i czytelnej oprawie wizualnej (nasze programy na zamówienie zawsze są dostosowane pod tym względem do oczekiwań klientów).

Programy na zamówienie - gra giełdowa

Dla naszego klienta z branży finanse – inwestowanie, opracowaliśmy grę giełdową.

Programy na zamówienie dla branży finansowej

To nasz trzeci projekt oprogramowania dla branży finansowej. Jesteśmy autorami zespołu aplikacji, na których swoje działanie opiera odnosząca liczne sukcesy firma pośrednicząca w pomnażaniu kapitałów inwestorów. Jesteśmy szczególnie dumni z tej współpracy, ponieważ nasz klient opiera swoją działalność na bardzo solidnych podstawach, również etycznych.

Aplikacja składa się z:

  1. Systemu Centralnego – centrum zarządzania klientami, pakietami, produktami. Zawiera moduł Komitetu Inwestycyjnego, wspierający propagowanie decyzji o przemodelowaniu portfeli do pozostałych, wyspecjalizowanych modułów.
  2. Aplikacji mobilnej, przekazującej w atrakcyjnej formie komunikaty Komitetu do aktywnych Inwestorów.
  3. Modułu wizualizacji pracy Robota, prezentującego w postaci kolorowych prostokątów aktualnie wykonywane operacje na portfelach.
  4. Modułu Robota – wyspecjalizowana aplikacja współpracująca (zintegrowana) z systemem zewnętrznym, podejmująca właściwe działania na portfelach inwestorów.