O nas

Aplikacje na zamówienie

Produkujemy wydajne, nowoczesne i ergonomiczne oprogramowanie na zamówienie. Realizujemy pełną gamę procesów biznesowych, w każdym możliwym do opisania obszarze funkcjonowania firmy: CRM (zarządzanie relacjami z klientami), HR (zarządzanie zasobami ludzkimi), e-commerce (handel elektroniczny), systemy informowania, monitorowania, organizowania pracy.

Programy dla firm produkcyjnych

Produkcja i montaż – to wiele wyzwań. Istniejące programy „pudełkowe” bardzo często nie są w stanie im sprostać. Potrzebny jest system, który idealnie dopasuje się do procesu produkcji i montażu w firmie. Taki, który będzie w stanie obsłużyć dostawy i reklamacje, pokazać stan magazynu, przydzielić najbardziej odpowiednich pracowników do realizacji zadań oraz obsłużyć kontrolę jakości i przekazanie do sprzedaży. A moze też wystawić fakturę dla końcowego klienta (?). Takie są nasze systemy dedykowane. Dowiedz się więcej.

Programy magazynowe dla firm

Oferujemy idealnie elastyczne, doskonale dopasowane do potrzeb każdego magazynu programy. Nasze rozwiązanie stanowi idealne połączenie oszczędności, jakie płyną z zakupu programu „pudełkowego” z elastycznością, jaką może dać jedynie oprogramowanie tworzone na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym rozwiązaniem.

Serwis oprogramowania

Świadczymy usługi serwisu i rozbudowy istniejącego oprogramowania w oparciu o czytelne reguły: bilans otwarcia, arkusz czasu pracy, strategia kopii zapasowych.