Usługi programistyczne, programy na zamówienie

Posted on Styczeń 14, 2014 in Oprogramowanie dedykowane

Firma ITKS zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. W tym artykule opiszę nasze zasadnicze elementy przewagi konkurencyjnej.

Krótko o sztuce programowania

Zacznę od tego, o czym mało kto wie – programowanie to jedna z największych rzeczy, jakie wykonuje człowiek. Jest to aktywność porównywalna z kulturą i sztuką, swego rodzaju wyjątkowa. Również wyjątkowa z innego pesymistycznego powodu – podręcznikowo, ok 40% projektów informatycznych kończy się niepowodzeniem. Pomimo upływu czasu i doskonalenia technologii – cały czas tak jest.

Nasze przewagi konkurencyjne w dziedzinie usług programistycznych

Tu dochodzimy do pierwszego elementu przewagi konkurencyjnej firmy ITKS – u nas ten pesymistyczny współczynnik jest o wiele niższy, niemal zbliżony do zera. Dlaczego tak się dzieje? Nasi konkurenci, często zafascynowani technologią, nie doceniają podstawowego celu funkcjonalnego – oprogramowanie ma działać i służyć klientowi. Dlatego doceniamy bardzo fazę wdrożenia, powykonawczą i na tym etapie pracujemy szczególnie intensywnie. Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć ostateczny cel, jakim jest sprawne oprogramowanie, niekiedy przez wiele lat skutecznie wspierające pracę organizacji.

Dlaczego jeszcze warto nas wybrać? Wiemy jak dostarczać wartość i dostarczamy ją. Mamy duże doświadczenie i świetną relację cena-jakość. Nasze programy są sprawne i ergonomiczne. Identyfikujemy potrzeby klienta i adresujemy je. Zadajemy pytania, rekomendujemy rozwiązania. Jesteśmy skoncentrowani, na nasze projekty patrzymy również od nietechnicznej strony. Komunikujemy się z klientem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą landing-page.

Usługi programistyczne firmy ITKS

Ponadto – nasze usługi programistyczne realizujemy terminowo. W standardzie mamy opiekę i wsparcie posprzedażowe. Oferujemy wieloletnie wsparcie serwisowe – ATiK (Asysta Techniczna i Konserwacja). Nasz najstarszy klient jest obsługiwany od roku 2001. W portfolio klientów mamy duże firmy produkcyjne, handlowe, usługowe, fundacje, instytut, uniwersytet. Również mniejsze firmy handlowe i usługowe. Mieliśmy przyjemność tworzyć oprogramowanie dla gabinetu weterynaryjnego i punktu sprzedaży – wymiany gier komputerowych. Usługi programistyczne świadczyliśmy również dla medycznego stowarzyszenia.

Usługi programistyczne – charakterystyka

Oferowane usługi programistyczne mogą być bardzo różne:

  1. Produkcja oprogramowania na zamówienie.
  2. Kontynuacja projektów zakończonych niepowodzeniem przez innych dostawców usług programistycznych.
  3. Tworzenie skryptów współpracujących z istniejącymi serwisami sieci Web.
  4. Tworzenie usług programistycznego przetwarzania danych.
  5. E-commerce, programy do zamówień, wsparcie produkcji, gospodarka magazynowa, ewidencja danych i inne.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą: itks.pl/kontakt.