Programy na zamówienie – firma programistyczna

Programy na zamówienie firmy ITKS

Tak – dobrze trafiłeś. Wykonamy każdy program na zamówienie dla biznesu, przemysłu, instytucji publicznej, osoby prywatnej, fundacji – dla wszystkich.

ITKS – Firma programistyczna

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie tworzenia aplikacji i systemów na zamówienie.

Nasze programy na zamówienie są ergonomiczne, niezawodne, wydajne, niedrogie i idealnie dopasowane do potrzeb firm, instytucji i organizacji.

Tworzymy aplikacje internetowe i mobilne oraz złożone systemy dla małych, średnich i dużych firm. Nasze programy służą:

  • firmom z różnych branż (biznes, finanse, handel, produkcja, montaż, magazyn)
  • instytucjom publicznym
  • instytucjom naukowym
  • fundacjom
  • branży farmaceutycznej
  • innym organizacjom

Aplikacje na zlecenie - oprogramowanie na zamówienie

Nasze oprogramowanie na zamówienie jest idealnie dopasowane do potrzeb.

Kliknij i sprawdź, dlaczego warto nas wybrać.

Jak powstają nasze aplikacje dedykowane?

Oprogramowanie na zamówienie – etap wstępny

Zaczynamy od utworzenia dokładnej specyfikacji potrzeb. Wypracowujemy ją wspólnie z Klientem i zawieramy w formie pisemnej notatki (specyfikacji potrzeb, specyfikacji oprogramowania). Na tym etapie myślimy o danych, użytkownikach, procesach, rolach i potrzebnych interakcjach z systemami zewnętrznymi. Wykorzystujemy sprawdzone metodologie i tworzymy precyzyjne zamówienie na produkcję oprogramowania.

Usługi Programistyczne

Aplikacje na zlecenie – na etapie wstępnym sporządzamy dokładną specyfikację potrzeb, a potem starannie ją realizujemy, aktywnie komunikując się w sprawie wszelkich niejasności. Powstaje dobrze dopasowane do potrzeb oprogramowanie na zamówienie.

Etap realizacji

Na etapie realizacji stale kontrolujemy jakość i zgodność ze specyfikacją, zamówieniem. Również na tym etapie cenimy sobie kontakt operacyjny z klientem. Finalny produkt uruchamiamy, przeprowadzamy odbiór oprogramowania lub etapu, wprowadzamy poprawki i finalnie oddajemy do użytku.

Aplikacje na zlecenie – Wdrożenie i uruchomienie

Na etapie wdrożenia realizujemy sprawnie wszelkie uwagi i zgłoszenia użytkowników. Finalny produkt obejmujemy na życzenie klienta długotrwałą opieką techniczną, jesteśmy też otwarci na rozwój programu na zamówienie.

Programy na zamówienie Warszawa

Przykład aplikacji na zamówienie wykonanej dla firmy produkcyjnej. Harmonogram produkcyjny, wykres Gantta.

Programy na zamówienie – Opieka techniczna

Wsparcie techniczne aplikacji na zamówienie obejmuje wszelkie działania potrzebne do zapewnienia bezawaryjnego działania w długim okresie czasu. Są to czynności takie jak przeglądy rutynowe, weryfikacja poprawności tworzenia automatycznych kopii zapasowych i realizacja zgłoszeń od użytkowników programu na zamówienie.

Jakość i przejrzystość naszego oprogramowania dedykowanego

Jako firma programistyczna – dbamy o jakość i zadowolenie klienta na każdym etapie realizacji projektu. Opracowujemy szczegółową specyfikację przygotowywanej aplikacji na zamówienie, ale wiemy też, że nie wszystkie potrzeby da się opisać słowami – stąd na prośbę klienta nie trzymamy się tej specyfikacji w sposób absolutnie ścisły. Dzięki temu tworzony program na zamówienie ma szansę stać się idealnie dopasowany do potrzeb.

Programy na zamówienie dla biznesu

Aplikacje na zlecenie – jesteśmy obecni na rynku od 15 lat. Na w/w ekranie jeden z naszych pierwszych projektów – awizacje przesyłek złomu – samochód/wagon/eksport.

Zachęcamy do kontaktu:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości