System zarządzania dokumentami

Posted on Lipiec 7, 2015 in Aplikacja na zamówienie, Aplikacje dedykowane, Aplikacje dla biznesu, Aplikacje internetowe, Aplikacje mobilne, Aplikacje na zamówienie, Aplikacje na zlecenie, Firma programistyczna, Oprogramowanie na zamówienie, Programy na zamówienie, Programy na zlecenie, Realizacje, System zarządzania dokumentami, Systemy dedykowane, Systemy multimedialne, Systemy na zamówienie, Tworzenie oprogramowania

System Obsługi pożyczek

Jest to idealny system zarządzania dokumentami napisany na zamówienie przez firmę ITKS. Świetnie sprawdza się w firmie, która każdego dnia zarządza dużą ilością danych i przetwarza wiele dokumentów. Dokumenty są tutaj oparte na szablonach, które można dowolnie tworzyć i edytować.

System Zarządzania Dokumentami posiada przejrzysty i intuicyjny interfejs.

System zarządzania dokumentami – Interfejs

Przejrzystość oraz intuicyjność interfejsu systemu zarządzania dokumentami czyni go wręcz niezastąpionym. Ponad to nie wymaga on długich i kosztownych szkoleń, a czas na wdrożenie pracowników jest bardzo krótki. Lista pożyczek(w aktualnym wdrożeniu) może być dowolnie sortowana oraz filtrowana co znacząco ułatwia odnalezienie przez użytkownika interesującej go pożyczki UE i szybkiego wygenerowania dokumentów.

Baza danych systemu obsługi pożyczek przechowuje wszelkie niezbędne informacje.

Baza danych systemu obsługi pożyczek przechowuje wszelkie niezbędne informacje.

 System zarządzania dokumentami – Baza danych

W zintegrowanej bazie danych z systemem bezpiecznie przechowywane są wszystkie informacje związane z dokumentami (w prezentowanym wdrożeniu są to pożyczki UE). Użytkownik wprowadza wszelkie niezbędne informacje o pożyczkobiorcy oraz jego wnioskach o pożyczkę do specjalnej biblioteki dokumentów, a następnie te informację trafiają do specjalnego komitetu który decyduje o przyznaniu pożyczki. System zarządzania dokumentami pozwala znacznie uprościć oraz zautomatyzować obsługę procesów decyzyjnych.

System zarządzania dokumentami umożliwia automatyczne generowanie raportów i innych dokumentów.

System zarządzania dokumentami umożliwia automatyczne generowanie raportów i innych dokumentów.

 Generator dokumentów

System obsługi pożyczek pozwala na automatyczne generowanie niezbędnych raportów co znacząco usprawnia pracę i oszczędza wiele godzin ciężkiego analizowania i wypełniania papierów. Dla każdego rodzaju dokumentu użytkownik może stworzyć specjalny szablon, który może później edytować. Szablon ten umożliwi automatyczne wygenerowanie faktur, raportów lub innych dokumentów. W szablonach

System zarządzania dokumentami umożliwia tworzenie szablonów dokumentów w celu zautomatyzowania generowania dokumentów.

System zarządzania dokumentami umożliwia tworzenie szablonów w celu zautomatyzowania ich generowania.

umów lub innych dokumentów użytkownik może utworzyć tzw. inteligentne paragrafy. Są one generowane automatycznie w zależności od danych wprowadzonych do system. Dzięki tej innowacyjności użytkownik nie musi przygotowywać wielu szablonów jednej umowy, ale zastępuje je jednym uniwersalnym. System zarządzania dokumentami umożliwia również import i eksport danych z i do Excela co pozwala zintegrować się już z istniejącymi systemami. Dokumenty każdego klienta są przechowywane w tzw. wirtualnych teczkach w których są one odpowiednio posortowane.

Zapraszamy do kontaktu.